BR plastron Maratea
BR plastron Maratea

BR plastron Maratea

BR
711729|W001|M
Op voorraad: Voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
€ 24,95
Inclusief belasting
Kleur
  • Wit
  • Blue Nights
  • Mauve Wine
  • Meteorite
Maat

Het complete BR assortiment, direct van uit voorraad leverbaar. Bestel je op werkdagen voor 15:00 uur? Dan wordt je bestelling dezelfde dag verzonden. Bestel je in het weekend? Dan wordt je bestelling de eerst volgende werkdag verzonden. Product niet naar verwachting? Geen probleem. Je kunt het product binnen 14 dagen retourneren.

 Bereken verzendkosten
Verzending:
0
van Netherlands via My carrier
Geschatte levertijd in werkdagen: Geen geschatte levertijd opgegeven dag(en)
 
• Makkelijk te bevestigen met de klittenbandsluiting
• Bevat glanzende details voor een chique uitstraling
• Stijlvolle toevoeging op je wedstrijdoutfit

PRODUCTINFORMATIE

Omschrijving:

De mooie, elegante plastron Maratea is gemaakt van polyester-satijn en is subtiel afgewerkt met een patroontje van kleine en grotere strass-steentjes op de voorzijde van de kraag en een rij van strass-steentjes rondom de kraag. Onderaan is de plastron voorzien van een zilveren BR-borduursel.

Producteigenschappen:
De plastron is uiterst praktisch in gebruik, hoeft niet te worden gevouwen en ook het gebruik van een plastronspeld is overbodig. De plastron is gemakkelijk om de boord van het wedstrijdshirt of de wedstrijdblouse te bevestigen door middel van de klittenbandsluiting aan de achterkant.

Materiaal: 100% polyester satijn.
EAN
08720782151449
Seizoen
None
Product Groep
Wedstrijdkleding
Composition Main
100% polyester
Composition Second
-
Composition Third
-
Composition Lining
-
8720782151449
Product toegevoegd aan wishlist
Product toegevoegd aan vergelijken