We Love Sets!

Wie houdt er nou niet van? Mooie, complete sets in de leukste kleuren om samen met jouw geliefde viervoeter in te stralen. Zo lijken jullie nog meer een team! In deze blog vertellen wij jou alles wat je nog niet wist over onze populaire Event collectie. 

Zadeldekken met een extraatje 
Het vernieuwde Event zadeldek is gevoerd met Cooldry materiaal waardoor het extreem sneldrogend, ademend en vochtregulerend is. Ideaal dus als je paard een net iets te dikke winter vacht heeft waardoor hij erg zweet na een intensieve training. In de zomer is dit zadeldek natuurlijk helemaal onmisbaar. 

Verder zijn de Event zadeldekken afgewerkt met een contrast kleurige bies. Deze bies is ook terug te zien op de oornetjes: een perfecte match dus. 

De (kleur)keuze is reuze

Wist je dat de Event set in meer dan 30 verschillende kleuren beschikbaar is? Je zou dus voor iedere dag van maand een andere kleur set aan kunnen, hoe leuk is dat!

BR blijft het kleurenaanbod ook constant uitbreiden. Zo lanceren wij rond het najaar warme, winterse tinten en richting het voorjaar frisse, zomerse tinten! Op deze manier kan jij je Event collectie blijven uitbreiden. 

Het is belangrijk dat je een kleur kiest waar jij je comfortabel bij voelt zodat je nog meer kunt genieten van trainingsmomentjes met je maatje. 

Matchend van top tot teen

Naast de zadeldekken en oornetjes heeft de Event collectie nog veel meer te bieden. Bijpassende beenbescherming kan natuurlijk niet ontbreken. Houd jij meer van bandages of peesbeschermers met strijklappen? Zo creëer je een complete set in jouw favoriete kleur.

Maar dat is niet alles! Ook hebben wij longsleeve shirts, dekens, halsters en touwen in verschillende kleuren. Je kan dus eindeloos combineren. 

Product toegevoegd aan wishlist
Product toegevoegd aan vergelijken